
Насадка торцева магнітна 12х65мм (комплект 5 шт.) Alloid
119 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Код: MS-6512
+380 (98) 463-09-01
- +380 (66) 371-66-54
- +380 (93) 275-77-72
- +380 (66) 136-55-31Квіти
- +380 (68) 563-09-14Квіти
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насадка торцева магнітна 12х65мм (комплект 5 шт.) Alloid
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alloid |
| Квадрат | 1/4" |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага ВГХ | 0,262 |
| Вид біти | магнітна |
| Висота ВГХ | 0,03 |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина ВГХ | 0,135 |
| Довжина биті | 65 мм |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кількість предметів | 5 предметів |
| Матеріал | сталь S2 |
| Напрямок застосування | ALLOID BUILDING TOOLS |
| Пакування | блістер |
| Розмір біти | 12 мм |
| Торгова марка | Alloid |
| Ширина ВГХ | 0,085 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 119 ₴


