
Брусок шліфувальний корковий "KSK" 115х60x25мм APP, 150102
99,31 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Код: 097716
+380 (98) 463-09-01
- +380 (66) 371-66-54
- +380 (93) 275-77-72
- +380 (66) 136-55-31Квіти
- +380 (68) 563-09-14Квіти
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корковий шліфувальний блок для вологого та сухого використання. Призначений для роботи з водостійким наждачним папером 115x140 мм і розділеними листами 230x280 мм.
Переваги:
- Мала вага і плавучість.
- Можливість взаємодії з будь-яким абразивним матеріалом.
- Низька вартість застосування.
Переваги:
- Мала вага і плавучість.
- Можливість взаємодії з будь-яким абразивним матеріалом.
- Низька вартість застосування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | app |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Брусок |
| Тип профілю | Прямокутний |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 99,31 ₴
