
Брусок шліфувальний ручний пінний "KSP C" R20x140х45мм APP, 150205
309,62 ₴
- В наявності
- Код: 100040
+380 (98) 463-09-01
- +380 (66) 371-66-54
- +380 (93) 275-77-72
- +380 (66) 136-55-31Квіти
- +380 (68) 563-09-14Квіти
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пінопластовий шліфувальний брусок призначений для сухого та мокрого шліфування. Спінений пластик забезпечує малу вагу та плавучість. Вставки жорсткості в плоских блоках запобігають деформації робочих поверхонь і підвищують їх жорсткість.
Переваги:
- Дуже висока механічна стійкість.
- Мала вага і плавучість.
- Можливість взаємодії з будь-яким абразивним матеріалом.
- Робочі поверхні різної твердості.
Переваги:
- Дуже висока механічна стійкість.
- Мала вага і плавучість.
- Можливість взаємодії з будь-яким абразивним матеріалом.
- Робочі поверхні різної твердості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | app |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 140 мм |
| Діаметр | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Брусок |
| Тип профілю | Прямокутний із закругленням |
| Ширина | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 309,62 ₴
