
Alloid. Газовий пальник FG-7005, керамічний сопло 22 мм
207 ₴
- В наявності
- Код: FG-7005
- +380 (66) 371-66-54
- +380 (93) 275-77-72
- +380 (66) 136-55-31Квіти
- +380 (68) 563-09-14Квіти
Alloid. Газовий пальник FG-7005, керамічний сопло 22 мм (FG-7005)
Газовий пальник із п'єзопідпалом ТМантарид призначений для розпалювання багаття та мангалів, хобі та моделювання, паяння з'єднань труб, видалення фарби, а також для розігрівання замерзлих водопровідних труб.
Корпус пальника повністю виготовлений з ударостійкого пластику з міцним соплом, що робить інструмент довговічнішим.
Завдяки компактним розмірам і легкій вазі пальник зручно брати із собою в тривалі піші походи, на риболовлю або виїзди на природу.
Він стане надійним помічником в екстремальних умовах, а також ефективним рішенням багатьох побутових завдань.
Наявність п'єзопідпалу дає змогу обійтися без сірників або запальнички — пальник розпалюється самостійно.
Полум'я стійке до вітру та дощу, а завдяки плавному регулюванню його легко налаштувати для виконання різних завдань.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alloid |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага ВГХ | 0,126 |
| Висота ВГХ | 0,2 |
| Гарантія | 1 рік |
| Діаметр сопла | 22 мм |
| Довжина ВГХ | 0,045 |
| Довжина пальника | 140мм |
| Довжина сопла | 58 мм |
| Матеріал | пластик, метал |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Торгова марка | Alloid |
| Паковання | Блістер |
| Ширина ВГХ | 0,135 |
- Ціна: 207 ₴




