
Alloid. Торцева головка 3/4". 22 мм
176 ₴
- В наявності
- Код: TG-60122M
+380 (98) 463-09-01
- +380 (66) 371-66-54
- +380 (93) 275-77-72
- +380 (66) 136-55-31Квіти
- +380 (68) 563-09-14Квіти
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alloid |
| Квадрат | 3/4" |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага ВГХ | 0,25 |
| Гарантія | 6 місяців |
| Довжина: | 22 мм |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кількість граней | шестигранні |
| Матеріал | хром-ванадієва сталь |
| Пакування | холдер |
| Розмір головки | 22 мм |
| Тип | головка торцева |
| Торгова марка | Alloid |
Інформація для замовлення
- Ціна: 176 ₴



