
Брусок шліфувальний ручний пінний "KSP D" 290x75x27мм APP, 150206
581,31 ₴
- В наявності
- Код: 100039
+380 (98) 463-09-01
- +380 (66) 371-66-54
- +380 (93) 275-77-72
- +380 (66) 136-55-31Квіти
- +380 (68) 563-09-14Квіти
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пінопластовий шліфувальний брусок призначений для сухого та мокрого шліфування. Спінений пластик забезпечує малу вагу та плавучість. Вставки жорсткості в плоских блоках запобігають деформації робочих поверхонь і підвищують їх жорсткість.
Переваги:
- Дуже висока механічна стійкість.
- Мала вага і плавучість.
- Можливість взаємодії з будь-яким абразивним матеріалом.
- Робочі поверхні різної твердості.
Переваги:
- Дуже висока механічна стійкість.
- Мала вага і плавучість.
- Можливість взаємодії з будь-яким абразивним матеріалом.
- Робочі поверхні різної твердості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | app |
| Країна виробник | Польща |
| Загальні | |
| Висота | 27 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Тип | Брусок |
| Тип профілю | Прямокутний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 581,31 ₴
