
Шліфувальний абразивний диск (під монтажний штифт) "DS" чорний 100х13х13мм APP, 06X100
157,91 ₴
- Готово до відправки
- Код: 099856
+380 (98) 463-09-01
- +380 (66) 371-66-54
- +380 (93) 275-77-72
- +380 (66) 136-55-31Квіти
- +380 (68) 563-09-14Квіти
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Твердий нетканий матеріал, просочений синтетичною смолою з дископодібним абразивом товщиною 13 мм для механічного видалення шарів фарби, грунтовки, герметиків, захисних покриттів днища та іржі. Він гнучкий і не забивається в процесі експлуатації. За допомогою тримача APP TM DS можна кріпити диски до болгарок і дрилів. Максимальна швидкість обертання 2500 RPM.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | app |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр внутрішній | 13 мм |
| Діаметр зовнішній | 100 мм |
| Матеріал кола | Абразив |
| Призначення | Зачисний |
| Стан | Новий |
| Товщина | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип оброблення | Шліфування, Зачистний |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 157,91 ₴


