
Шпателя із сталі "Японки" (набір 4шт) "SMS Set" 5/8/10/12см червоні APP, 250312
78,61 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Код: 100419
+380 (98) 463-09-01
- +380 (66) 371-66-54
- +380 (93) 275-77-72
- +380 (66) 136-55-31Квіти
- +380 (68) 563-09-14Квіти
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шпателі дозволяють точно змішувати шпаклівку із затверджувачем, а завдяки своїй гнучкості вони сприяють правильному нанесенню шпаклівки на плоскі та закруглені поверхні. Набір сталевих шпателів складається з 4 штук шириною 5, 8, 10 та 12 см. Висота шпателя: 11 см.
Застосування:
- Змішування шпаклівки з затверджувачем.
- Застосування різних видів мас.
Застосування:
- Змішування шпаклівки з затверджувачем.
- Застосування різних видів мас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | app |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип шпателя | Малярський шпатель |
| Габарити | |
| Довжина леза | 110 мм |
| Ширина леза | 120 мм |
| Комплектація | |
| Кількість в упаковці | 4 шт. |
| Кількість лез у комплекті | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір шпателя | червоний |
| Розміри шпателів | 5, 8, 10, 12см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 78,61 ₴


